Afgelopen woensdag is Helden wederom gestart met een nieuwe cursus voor het jeugdkader. Na vorig jaar al 2 groepen te hebben opgeleid voor de “beginnerscursus” (JO8 / JO9) , is het dit seizoen de beurt voor het kader dat de JO13 (of ouder) begeleidt of gaat begeleiden in de nabije toekomst.  Voetbal in theorie en praktijk wordt besproken.  Wat zijn nou de leeftijdspecifieke kenmerken voor deze groep spelers en hoe ga je daar dan mee om? Wat betekent de overstap van half naar groot veld…. en zo worden de komende weken nog meer onderwerpen besproken. Dit alles onder leiding van onze Hoofd Jeugdopleidingen Shurell Wilson, die in samenspraak met de KNVB voor deze groep weer een leerzaam programma heeft georganiseerd.

En denk je nu: verrek, daar had ik ook bij willen zijn? Niet getreurd, ook volgend seizoen zal deze cursus nog eens gegeven worden. Nog 3 avonden te gaan en Helden is weer JO13-pupillen trainers rijker !