Vandaag rolde de bal weer voor het eerst bij de pupillen. En wel in het bekervoetbal. Voor JO9-3 een primeur, want zij waren de eersten die volgens de nieuwe richtlijnen van de KNVB moesten voetballen. Vorig jaar kwam de KNVB met nieuwe spelvormen voor de pupillen tot onder 12. Dit seizoen starten JO8 en JO9 met de nieuwe spelvorm en spelregels. Volgend jaar volgen andere leeftijdsgroepen. Voor de ouders was het misschien even wennen, maar de jeugd voetbalde er gewoon lustig op los. Het werd een spannende pot waarbij de tegenstander in de tweede helft toch aan het langste eind trok. Het belooft weer een mooi seizoen te worden. We wensen alle teams een sportief voetbalseizoen toe.

Helden JO9-3 duelleert met SV Blerick JO9-5. Op een kwart veld nog maar. Ouders langs de lijn kijken gespannen toe.